اتصال به تجهیزات بلوتوث دار در ویندوز 10

با وجود بلوتوث، انواع مختلف تجهیزات بی سیم را می توانید به ویندوز کامپیور خود وصل کنید، اگر کامپیوتر شما سخت افزار بلوتوث را داشته باشد. می توانید با کامپیوتر خود از هدفون بلوتوث، اسپیکر، تلفن، ردگیرهای سلامتی و غیره از طریق بلوتوث استفاده کنید. برای شروع کامپیوتر و دستگاه بلوتوث خود را به صورت بی سیم با هم جفت کنید. طریقه جفت کردن دو دستگاه بلوتوث به نوع بلوتوث آنها بستگی دارد.

آموزش اتصال هدست، اسپیکر، کیبورد یا تجهیزات صوتی بلوتوث دار به ویندوز 10

  1. وسیله صوتی بلوتوثی خود را روشن کنید و گزینه قابل دید بودن آن را فعال کنید. طریقه قابل دید و مرئی شدن دستگاه بلوتوث به نوع وسیله بستگی دارد. وسیله را بررسی کرده یا به وبسایت سازنده دستگاه بروید تا طریقه اتصال و مرئی کردن بلوتوث دستگاه را یاد بگیرید.
  2. بلوتوث کامپیوتر یا لپ تاپ خود را روشن کنید اگر در حالت آماده نیست. برای انجام این کار، در نوار ابزار ویندوز، گزینه action center و سپس Bluetooth را انتخاب کنید (شکل زیر)
  3. در اکشن سنتر، گزینه connect زیر نام دستگاه را کلیک کنید.
  4. دستورالعملی که ظاهر می شود را پیگیری کنید. در اینصورت کار تمام شده است و شما وصل هستید.

وصل کردن بلوتوث به ویندوز 10

معمولا از این بعد هر گاه که وسیله بلوتوث و کامپیوتر در میدان دید هم قرار بگیرند و همدیگر را پیدا کنند، بطور خودکار وصل می شوند.

نکته:

اگر وسیله بلوتوث یا دستگاه صوتی بلوتوثی خود را نمی بینید، مقاله طریقه رفع مشکل اتصال بلوتوث به کامپیوتر را بخوانید.

آموزش اتصال کیبورد، ماوس یا سایر وسایل بلوتوثی به کامپیوتر

  1. وسیله خود را روشن کرده و بلوتوث آن را قابل دید کنید
  2. دکمه Start را زده، حال مسیر Settings > Devices > Bluetooth & other devices زیر را انتخاب کنید.
  3. بلوتوث را روشن کنید، سپس گزینه Add Bluetooth or other device > Bluetooth را بزنید. وسیله مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و آموزش های لازم را تبعیت کند، سپس در نهایت دکمه Done را بزنید.

حالا وسیله شما به کامپیوتر وصل است و می توانید براحتی از آن استفاده کنید.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا