تنظیمات OneDrive در ویندوز 10

تنظیمات کامپیوتر به شکلی بود که به شما اجازه انتخاب فایل هایی که به صورت پیش فرض ذخیره می شدند، را می داد. هرچند در نسخه های جدید ویندوز 10 فایل ها بجای کامپیوتر در OneDrive ذخیره می شوند. اینکار به شما اجازه می دهد که فایل های خود را با هر دستگاه و وسیله ای که دارید و به اینترنت وصل است، دسترسی داشته باشید و اگر کامپیوتر به هر دلیلی از بین رفت، نسخه ای از فایل های خود داشته باشید. این همچنین بدین معنی است که بایستی بین کامپیوتر و OneDrive هماهنگی وجود داشته باشد که هر دو نسخه اطلاعات یکسان باشند و بروز رسانی شوند. هرچند هماهنگی و سینک شدن دو نسخه موجب کند شدن سیستم می شود.

طریقه غیر فعال کردن هماهنگی OneDrive با کامپیوتر

طریقه غیر فعال کردن هماهنگی OneDrive با کامپیوتر

  1. فایل اکسپلورر (This PC) کامپیوتر خود را باز کنید.
  2. در ستون سمت چپ، روی گزینه OneDrive – Personal کلیک راست کرده و سپس گزینه Choose OneDrive folders to sync را انتخاب کنید.
  3. حال تیک گزینه Sync all files and folders in OneDrive را برداشته و دکمه OK را بزنید.
  4. کامیپوتر خود را ریستارت کرده و عملکرد سیستم را بررسی کنید.

اگر این اقدام مشکل کند بودن ویندوز یا دیر بالا آمدن سیستم را برطرف نکرد، تنظیم هماهنگی وان درایو را به حالت اول برگردانده و به مرحله بعد بروید.

اگر این عمل به بهبود سرعت کامپیوتر و عملکرد ویندوز کمک نکرد، سایر روش های افزایش سرعت ویندوز و عملکرد کامپیوتر را بخوانید. در این مقاله ده تکنیک افزایش سرعت ویندوز و رفع مشکل دیر بالا آمدن ویندوز بحث شده است.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا