طریقه نصب ویندوز 10 بدون کرک و فعال سازی

آیا می دانید که هفته گذشته میکروسافت ارتقای رایگان به ویندوز 10 را متوقف کرد؟ این غول نرم افزاری افزونه ارتقای رایگان از ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 به ویندوز 10 را که بطور رایگان ویندوز شما را به ویندوز 10 ارتقاء می داد و نیازی به فعال سازی و کرک و سریال نداشت، را متوقف کرد. اما این گزینه برای کسانی که از فناوری های کمکی پیشرفته مثل ویندوز فون استفاده می کنند یا تبلت میکروسافت دارند، هنوز فعال است. در حالیکه از نظر فنی هنوز این افزونه ارتقای رایگان فعال است و می توان برای ارتقای ویندوز هر سیستمی استفاده نمود. بنابراین می توانید با استفاده از این افزونه ویندوز خود را به ویندوز 10 اورجینال و کامل ارتقاء دهید.

طریقه نصب ویندوز 10 بدون کرک و فعال سازی

میکروسافت چک نمی کند که چه دستگاهی را با این افزونه ارتقاء می دهید

تمام کاری که باید انجام دهید این است که به مخزن مخفی دانلود فایل های EXE میکروسافت بنام سایت دسترسی کمکی مخفی میکروسافت سری بزنید و افزونه ارتقای ویندوز 10 را دانلود و نصب کنید. در حال حاضر میکروسافت با اینکه مسیر معمول ارتقای ویندوز 10 را بسته است، اما این چاله باز مانده است و بهتر است سریعتر اقدام کنید و ویندوز خود را به ویندوز 10 ارتقاء دهید.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا