ویندوز سلام چیست؟

هکرها و رباینده ها می توانند رمز عبور شما را حدس بزنند یا اطلاعات کاربری شما را بدزدند، اما نمی توانند چهره شما را بدزدند

ویندوز سلام یا Windows Helloچیست

با استفاده از ویندوز سلام می توانید در کمتر از 2 ثانیه و با سرعت 3 برابر سریعتر از رمز عبور در دستگاه خود لاگین کنید، حال کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایلی باشد که سیستم عامل آن ویندوز 10 است. برای اینکار از وب کم دستگاه شما استفاده می شود. این راهی بدیل برای انگشت نگار است که از اثر انگشت بجای رمز عبور و نام کاربری استفاده می شود.

به هر حال با استفاده از اثر انگشت یا چهره خوان ویندوز با امنیت بیشتر و سرعت بالاتر در دستگاه خود لاگین کنید. همزمان می توانید یک کد و پین برای مواقع اضطراری ذخیره کنید. برای استفاده از وسایل دارای ویندوز 10 خود بهتر است از ویندوز سلام استفاده کنید. برای اینکار، از منوی استارت و Settings وارد کنترل پنل شده و در حساب کاربری خود، گزینه Sign-in options را انتخاب کنید. سپس در بخش تنظیمات اکانت کاربری خود، گزینه Windows Hello را انتخاب کرده و گزینه های مربوط به تصویر چهره خود یا اثر انگشت را تعیین کنید. زمانی که تنظیمات و نصب ویندوز سلام را انجام را دادید، در هر بار لاگین کافی است چهره خود را جلوی دوربین یا وب کم سیستم خود بگیرید و براحتی و با سرعت چشم به هم زدن لاگین کنید و وارد سیستم خود شوید.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا