آموزش رفع مشکل اتصال وسیله صوتی بلوتوثی یا تلویزیون بلوتوث به کامپیوتر

اگر دکمه Connect در اکشن سنتر را کلیک کردید و وسیله خود را یافت نکردید، اقدامات زیر را انجام دهید:

  • اطمینان حاصل کنید که وسیله ویندوز شما از میراکست پشتیبانی می کند از طریق چک کردن اطلاعاتی که همراه با وسیله وجود دارد.
  • اطمینان حاصل کنید که وایفای شما روشن است.
  • اطمینان حاصل کنید که تلویزیون ال سی دی که می خواهید به کامپیوتر وصل کنید از میراکست پشتیبانی می کند و اینکه روشن است. اگر روشن نیست، به اداپتور میراکست (گاهی اوقات دانگل نامیده می شود) نیاز دارید که در پورت HDMI تلویزیون نصب می شود.
  • اطمینان حاصل کنید که درایور وسیله نصبت و به روز است و آخرین نرم افزار نمایشگر بی سیم یا اداپتور بی سیم روی کامپیوتر نصب است (فایل به روز را می توانید از سایت سازنده دریافت کنید)
  • کامپیوتر خود را ریستارت کرده و تلویزیون یا اداپتور بی سیم خود را نیز خاموش و روشن کنید.
  • برای جداسازی وسیله، مسیر Start > Settings > Devices > Bluetooth & other devices را باز کنید. زیر گزینه Projectors نمایشگر بی سیم یا آداپتور را انتخاب کرده و سپس گزینه Remove device > Yes را بزنید و سعی کنید دوباره وصل شوید.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا