راهنمای ویندوز 10

رفع مشکل صدا و تصویر بازی در ویندوز 10

چگونه مشکل صدای بازی یا مشکل تصویر بازی در ویندوز 10 را حل کنیم؟

انیمیشن آموزش تصویری طریقه رفع مشکل صدای ویندوز 10 با استفاده از ابزار تشخیصی دایرکت ایکس

آیا روی ویندوز 10 بازی نصب کرده اید؟ برای نصب بازی در ویندوز 10 مشکل دارید؟ آیا نحوه رفع مشکلات مربوط به صدا یا تصویر بازی در ویندوز 10 را می دانید؟ طریقه فعال سازی صدای بازی در ویندوز 10 را نیاز دارید؟ با مشکل بی صدا بودن بازی یا نمایش بد تصویر بازی در ویندوز 10 و یا با مشکل اکو شدن صدا در کامپیوتر مواجه شده اید؟ نگران نباشید، در این مقاله سئوالات فوق پاسخ داده می شود و راه های حل مشکل صدای بازی و یا مشکل تصویر بازی در ویندوز 10 بحث می شود.

ادامه مطلب: رفع مشکل صدا و تصویر بازی در ویندوز 10

لیست وبسایت های متصل به سیستم من

چگونه لیست وبسایت هایی که کامپیوتر یا لپ تاپ به آن وصل هستند را مشاهده کنیم؟

انیمیشن تصویر متحرک طریقه اجرای دستور نت استیت برای پیدا کردن لیست وبسایت هایی که مخفیانه به لپ تاپ وصل هستند

آیا می دانید کامپیوتر یا لپ تاپ شما بطور مخفیانه با وبسایت ها و سرورهایی در ارتباط است؟ لپ تاپ شما مخفیانه با چه وبسایت هایی در ارتباط است؟ چگونه لیست وبسایت هایی که کامپیوتر یا لپ تاپ ما بطور مخفیانه ارتباط برقرار می کند را پیدا کنیم؟ پورت های اشغال سیستم ما کدام است؟ چگونه لیست وبسایت هایی که مخفیانه به کامپیوتر وصل می شود را پیدا کنیم؟ چگونه اتصال مخفیانه کامپیوتر به وبسایت‌های مختلف را پیدا کنیم؟ چگونه اتصال مخفیانه کامپیوتر به بعضی وب سایت ها را قطع کنیم؟

ادامه مطلب: لیست وبسایت های متصل به سیستم من

تست قدرت دانلود وایفای

برنامه فارسی تست قدرت دانلود از اینترنت شبکه وایفای

انیمیشن تصویر متحرک برنامه فارسی تست قدرت دانلود از اینترنت شبکه وایفای

چگونه سرعت دانلود شبکه وایفای خود را تست کنیم؟ آیا از سرعت دانلود وایفای خود راضی هستید؟ سرعت دانلود اینترنت شما چقدر است؟ سرعت دانلود شبکه وایفای به چه عواملی بستگی دارد؟ اینها سئوالاتی است که در این مقاله پاسخ داده می شود و نرم افزار فارسی تست سرعت دانلود وایفای معرفی می شود.

ادامه مطلب: تست قدرت دانلود وایفای

تقویت قدرت سیگنال وایفای

چگونه قدرت سیگنال وایفای خود را چک کنیم

انیمیشن نمایش نشانگرهای سیگنال وایفای

سیگنال وایفای چیست؟ چرا قوی بودن سیگنال وایفای مهم است؟ چگونه قدرت سیگنال وایفای خود را چک کنیم؟ چگونه قدرت سیگنال وایفای خود را افزایش دهیم؟ چگونه برد وایفای را افزایش دهیم؟ راه های تقویت دریافت و ارسال شبکه وایفای چیست؟ در این مقاله به این سئوالات پاسخ داده می شود و طریقه چک کردن قدرت سیگنال وایفای را بحث می کنیم.

ادامه مطلب: تقویت قدرت سیگنال وایفای

اندازه گیری قدرت سیگنال وایفای

نرم افزار فارسی اندازه گیری قدرت سیگنال وایفای و شبکه های بی سیم

عکس معرفی نرم افزار فارسی اندازه گیری قدرت سیگنال وایفای و شبکه های بی سیم

آیا می دانید قدرت سیگنال شبکه وایفای شما چقدر است؟ در کدام نقطه از منزل وایفای قوی تر است؟ چگونه نقشه هیت مپ شبکه وایفای منزل خود را رسم کنید؟ چگونه پایش و مراقبت شبکه وایفای خود را انجام دهید؟ با استفاده از نرم افزار پایش شبکه بی سیم (WirelessNetView) شرکت نیرسافت می توانید جواب این سئوالات را پیدا کنید.

ادامه مطلب: اندازه گیری قدرت سیگنال وایفای

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا