دوره جامع ساخت وبسایت

آیا من به وبسایت نیاز دارم

راه های زیادی برای حضور در وب وجود دارد و وبسایت تنها یکی از آنها است. سایر انواع حضور در وب شامل کانال های رسانه اجتماعی (social media channels) ، سایت هایی که به مشتریان اجازه می دهند نظر داده و دیدگاهی بنویسند. گاهی داشتن یک وبلاگ می تواند حضور ما را قطعی کند و شاید نویسندگی برای وبسایت های دیگر . قبل از اینکه ساخت وبسایت را شروع کنید، اطمینان حاصل کنید که دقیقا مزایا و معایب هر یک از انواع حضور در وب را بشناسید و هزینه و انرژی لازم برای مدیریت هر یک را بدانید.

چه در حین حضور در وبسایت خود و یا سایر انواع حضور در وب: نیازهای مشتریان فعلی و جدید را لحاظ کنید ، امکان تعامل کاربران را فراهم کنید (مثل دیدگاه یا عکس) ، امکان نظردهی و بازنگری را برای مشتریان فراهم کنید ، امکان نمایش در دسکتاپ و موبایل را فراهم کنید ، مدارک و اسناد هویتی را نمایش دهید (مثل جوایز، توصیه ها، شهادت، مدارک) ، مداوم به ارتقا و نگهداری بپردازید (مثل محافظت در مقابل تهدیدهای امیتی، حذف اسپم ها، پاسخ دادن به دیدگاه ها) ، به هر حال داشتن وب سایت شخصی و نوشتن برای سایت خود با استفاده از سایر انواع حضور در وب تفاوت هایی دارد.

این راهنما در 5 بخش عرضه می شود و هر بخش بایستی پس از انجام بخش قبلی شروع شود.

همچنین خواندن مطالب زیر به کسانی که قصد ساخت وبسایت را دارند، کمک می کند. مطالب زیر برای ساخت وبسایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود. اگر می خواهید وبسایتی با محتوای بالای داشته باشید و روزانه مطالب جدید منتشر کنید، استفاده از سیستم مدیریت محتوا توصیه می شود. وردپرس برای وبلاگ و نوشتن مطالب زنجیره ای مناسب است. جوملا به شما کنترل بیشتری برای مدیریت منوها و مطالب و دسته بندی مطالب ارائه می دهد:

اگر در اجرای این راهنما به مشکل برخورد کردید و سایر سئوالات و پیشنهادات خود را در بخش سئوالات عمومی انجمن پلکسا مطرح نمایید. گروه توسعه وب پلکسا به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.