نمونه قواعد و مقررات انجمن

نمونه قواعد و مقررات انجمن

  1. اسپم ممنوع: تمامی پیام ها، تبلیغات و لینک های ایجاد شده به صورت خودکار یا لینک به وبسایت های رقیب ممنوع بوده و بلافاصله حذف خواهند شد.
  2. دسته بندی پست ها: پیام خود را با توجه به موضوع پیام در دسته مربوطه پست کنید. اگر پیام به دسته اشتباه پست شود، توسط مدیر برداشته شده و در دسته مناسب گذاشته می شود.
  3. احترام به دیگر کاربران: حرمت دیگران را رعایت کنید. کاربرانی که از کامنت های زننده استفاده کرده و به سوء استفاده از دیگران اقدام کنند، از انجمن حذف شده و بلوکه می شوند (پس از دوبار اخطار از طرف مدیر)
  4. تهدید و ارعاب: هر گونه تهدید و ارعاب دیگران ممنوع است. اینگونه رفتارها موجب حذف فوری مطالب و بلوکه شدن حساب کاربری شحص خواهد شد.
  5. محتوای بالغین: بکار گیری هر گونه محتوای مناسب برای بالغین و فحش و ناسزا ممنوع است. پست های حاوی اینگونه مطالب بلافاصله حذف خواهند شد.
  6. پهنای باند: تمامی تصاویر بایستی 500 در 500 پیکسل یا کوچکتر باشند. پست های حاوی تصاویر بزرگ و مطالب سنگین حذف خواهند شد.
  7. محتوای غیر قانونی: هرگونه محتوای غیر قانونی و مشمول مقررات حقوق ناشرین و پدید آورندگان ممنوع بوده و حذف می شود.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا