راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا

قالب پاییزان یک قالب مدرن و حرفه ای است که برای وبسایت های جوملا توسط تیم طراحی کراس تک (CrossTec) تهیه شده است.

این قالب در نسخه های رایگان و حرفه ای (pro) در دسترس می باشد. نسخه رایگان شامل مشخصاتی چون تنظیم سفارشی رنگ ها، اسلایدر، دکمه آیکونی و بریزینگ فرم و سایر مشخصات افزونه های تمپلیت نیست. تمامی این ویژگی ها در نسخه حرفه ای قالب پاییزان موجود است و در نسخه حرفه ای می توانید لینک کپی رایت فوتر قالب را غیرفعال کنید. همچنین کیک استارتر (وبسایت آماده) این قالب موجود می باشد.

نسخه پرو یا حرفه ای قالب پاییزان را می توانید از پلکسا به آدرس https://easy.parastar.info درخواست نمایید.

قالب پاییزان یک قالب مدرن و حرفه ای است که برای وبسایت های جوملا توسط تیم طراحی کراس تک (CrossTec) تهیه شده است. این قالب در نسخه های رایگان و حرفه ای (pro) در دسترس می باشد. نسخه رایگان شامل مشخصاتی چون تنظیم سفارشی رنگ ها، اسلایدر، دکمه آیکونی و بریزینگ فرم و سایر مشخصات افزونه های تمپلیت نیست. تمامی این ویژگی ها در نسخه حرفه ای قالب پاییزان موجود است و در نسخه حرفه ای می توانید لینک کپی رایت فوتر قالب را غیرفعال کنید. همچنین کیک استارتر (وبسایت آماده) این قالب موجود می باشد. نسخه پرو یا حرفه ای قالب پاییزان را می توانید از پلکسا به آدرس https://easy.parastar.info درخواست نمایید. قالب پاییزان در نسخه های 2.5 یا 3.x و بالاتر جوملا قابل استفاده است. اگر قالب را در آخرین نسخه جوملا اجرا نکنید (برای مثال: جوملا نسخه 3.8.3 در زمان نوشتن این راهنما)، ممکن است نتیجه کار شما نامناسب بنظر برسد. این قالب برپایه چارچوب رایگان گانتری (Gantry Framework) نوشته شده است تا بهترین نتیجه را بگیرید و به شما در نگهداری و به روز کردن قالب کمک کند. بنابراین با به روز شدن چارچوب گانتری، قالب شما نیز به روز خواهد شد. برای سهولت کار، قالب همزمان آخرین نسخه فریم ورک گانتری را برای شما نصب خواهد کرد. قالب گانتری از سرور ما نصب خواهد شد و یک نسخه کاملا یکسان و دست نخورده از آخرین نسخه چارچوب در وبسایت گانتری می باشد. اگر فریم ورک گانتری در زمان نصب قالب برای شما نصب نشد، وبسایت خود را در مرورگر باز کنید و دستورالعمل لازم در صفحه اصلی وبسایت ظاهر خواهد شد که معمولا پیام نیاز به دانلود و نصب دستی آخرین نسخه از فریم ورک گانتری است. طریقه نصب و حذف قالب پاییزان در زیر بحث شده است راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

مشخصات مورد نیاز

قالب پاییزان در نسخه های 2.5 یا 3.x و بالاتر جوملا قابل استفاده است. اگر قالب را در آخرین نسخه جوملا اجرا نکنید (برای مثال: جوملا نسخه 3.8.3 در زمان نوشتن این راهنما)، ممکن است نتیجه کار شما نامناسب بنظر برسد.

این قالب برپایه چارچوب رایگان گانتری (Gantry Framework) نوشته شده است تا بهترین نتیجه را بگیرید و به شما در نگهداری و به روز کردن قالب کمک کند. بنابراین با به روز شدن چارچوب گانتری، قالب شما نیز به روز خواهد شد. برای سهولت کار، قالب همزمان آخرین نسخه فریم ورک گانتری را برای شما نصب خواهد کرد.

قالب گانتری از سرور ما نصب خواهد شد و یک نسخه کاملا یکسان و دست نخورده از آخرین نسخه چارچوب در وبسایت گانتری می باشد. اگر فریم ورک گانتری در زمان نصب قالب برای شما نصب نشد، وبسایت خود را در مرورگر باز کنید و دستورالعمل لازم در صفحه اصلی وبسایت ظاهر خواهد شد که معمولا پیام نیاز به دانلود و نصب دستی آخرین نسخه از فریم ورک گانتری است.

طریقه نصب و حذف قالب پاییزان در زیر بحث شده است.

نصب قالب پاییزان

 1. اطمینان حاصل کنید که سرویس هاستینگ شما اجازه آپلود فایل های بزرگتر از 2 مگابایت را بدهد. بهتر است گزینه max_upload_filesize فایل ini خود را چک کرده و به بیشتر از 3 مگابایت ست کنید.
 2. ابتدا پکیجی که دانلود کرده اید را از حالت فشرده خارج سازید (Extract کنید).
 3. به ادمین جوملا رفته و منوی Extension Manager و سپس Install را دنبال کرده و فایل قالب را به همراه دو فایل زیپ همراه آن نصب کنید.
اطمینان حاصل کنید که سرویس هاستینگ شما اجازه آپلود فایل های بزرگتر از 2 مگابایت را بدهد. بهتر است گزینه max_upload_filesize فایل php.ini خود را چک کرده و به بیشتر از 3 مگابایت ست کنید. ابتدا پکیجی که دانلود کرده اید را از حالت فشرده خارج سازید (Extract کنید). به ادمین جوملا رفته و منوی Extension Manager و سپس Install را دنبال کرده و فایل قالب را به همراه دو فایل زیپ همراه آن نصب کنید. حال منوی مدیر قالب جوملا را باز کرده و قالب نصب شده را به قالب پیش فرض سایت خود تبدیل کنید راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا
 1. حال منوی مدیر قالب جوملا را باز کرده و قالب نصب شده را به قالب پیش فرض سایت خود تبدیل کنید
 2. اطمینان حاصل کنید که سایر متعلقات قالب مثل اسلایدر و فریم ورک گانتری نیز نصب شده باشد (در نسخه پرو، در پوشه قالب که از زیپ خارج کرده اید، ماژول ها و اسلایدر را یک به یک نصب کنید. این ماژول ها شامل اسلاید شو ریسپانسیو، اسلایدر کاور ریسپانسیو، ماژول جلوه ویژه پارالکس و دکمه آیکونی مخصوص قالب پاییزان می باشد).
 3. برای فعال کردن اسلایدر به منوی مدیریت افزونه (Extension Manager) جوملا رفته و منوی ماژول (Modules) را باز کنید. اطمینان حاصل کنید که ماژولی به نام Responsive Slide Show پابلیش شده باشد.
 4. برای چک فریم ورک گانتری، به مدیر افزونه جوملا (Extension Manager) رفته و وارد منوی مدیریت (Manage) شوید و سپس واژه gantry را سرچ کنید. بایستی در این لیست سه ورودی مرتبط با گانتری وجود داشته باشد.
 5. حالا وبسایت خود را در مرورگر باز کنید. بایستی یک وبسایت آماده با نوار منو در بالای آن ببینید. برای تکمیل نصب وبسایت پاییزان خود، دستورالعمل زیر را ادامه دهید.
اطمینان حاصل کنید که سایر متعلقات قالب مثل اسلایدر و فریم ورک گانتری نیز نصب شده باشد (در نسخه پرو، در پوشه قالب که از زیپ خارج کرده اید، ماژول ها و اسلایدر را یک به یک نصب کنید. این ماژول ها شامل اسلاید شو ریسپانسیو، اسلایدر کاور ریسپانسیو، ماژول جلوه ویژه پارالکس و دکمه آیکونی مخصوص قالب پاییزان می باشد). برای فعال کردن اسلایدر به منوی مدیریت افزونه (Extension Manager) جوملا رفته و منوی ماژول (Modules) را باز کنید. اطمینان حاصل کنید که ماژولی به نام Responsive Slide Show پابلیش شده باشد. برای چک فریم ورک گانتری، به مدیر افزونه جوملا (Extension Manager) رفته و وارد منوی مدیریت (Manage) شوید و سپس واژه gantry را سرچ کنید. بایستی در این لیست سه ورودی مرتبط با گانتری وجود داشته باشد. حالا وبسایت خود را در مرورگر باز کنید. بایستی یک وبسایت آماده با نوار منو در بالای آن ببینید. برای تکمیل نصب وبسایت پاییزان خود، دستورالعمل زیر را ادامه دهید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

توجه: توجه داشته باشید که اگر بعد از نصب، قالب بخوبی نمایش نیافت، بایستی بطور مجزا فریم ورک گانتری را دانلود کرده و نصب کنید.

توجه: توجه داشته باشید که اگر بعد از نصب، قالب بخوبی نمایش نیافت، بایستی بطور مجزا فریم ورک گانتری را دانلود کرده و نصب کنید. نکته: توجه داشته باشید که همیشه جوملا، قالب و چارچوب گانتری وبسایت خود را به روز نگهدارید. نسخه های جدید قالب به صورت خودکار در ادمین جوملا اطلاع داده می شود. برای آگاهی از آخرین نسخه تمپلیت به دانلود سنتر پلکسا مراجعه کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

نکته: توجه داشته باشید که همیشه جوملا، قالب و چارچوب گانتری وبسایت خود را به روز نگهدارید. نسخه های جدید قالب به صورت خودکار در ادمین جوملا اطلاع داده می شود. برای آگاهی از آخرین نسخه تمپلیت به دانلود سنتر پلکسا مراجعه کنید.

حذف قالب

اگر می خواهید قالب پاییزان را از وبسایت خود حذف کنید، به مدیریت قالب (Extension Manager) جوملا رفته و از منوی تمپلیت (Templates) قالب دیگری را به عنوان قالب پیش فرض سایت خود انتخاب کنید.

سپس به مدیریت افزونه (Extension Manager) جوملا رفته و در منو قالب Pulse را جستجو کنید و تمامی ورودی های مرتبط با آن را حذف کنید. سپس واژه gantry را جستجو کرده و سه ورودی مرتبط با گانتری را نیز حذف کنید. توجه داشته باشید که اگر قالب دیگر شما از فریم ورک گانتری استفاده می کند، این فریم را حذف نکنید.

اگر می خواهید قالب پاییزان را از وبسایت خود حذف کنید، به مدیریت قالب (Extension Manager) جوملا رفته و از منوی تمپلیت (Templates) قالب دیگری را به عنوان قالب پیش فرض سایت خود انتخاب کنید. سپس به مدیریت افزونه (Extension Manager) جوملا رفته و در منو قالب Pulse را جستجو کنید و تمامی ورودی های مرتبط با آن را حذف کنید. سپس واژه gantry را جستجو کرده و سه ورودی مرتبط با گانتری را نیز حذف کنید. توجه داشته باشید که اگر قالب دیگر شما از فریم ورک گانتری استفاده می کند، این فریم را حذف نکنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

طریقه ساخت وبسایت

طریقه ایجاد منو

 1. وقتی قالب را نصب می کنید، مگا منو به طور خودکار فعال شده و بایستی پس از نصب قالب، مگا منوی سایت خود را در مرورگر مشاهده کنید. مگا منو همه آیتم های منو را در سه ستون یا سه سطح نمایش می دهد. از سطح سوم به بعد همه آیتم ها در یک سطح نمایش خواهند یافت.
 2. تنظیمات منو از ویژگیهای متعددی چون نمایش متن و تصویر و آیکون و ماژول پشتیبانی می کند. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با مگامنوی این قالب به راهنمای گانتری مراجعه کنید.
وقتی قالب را نصب می کنید، مگا منو به طور خودکار فعال شده و بایستی پس از نصب قالب، مگا منوی سایت خود را در مرورگر مشاهده کنید. مگا منو همه آیتم های منو را در سه ستون یا سه سطح نمایش می دهد. از سطح سوم به بعد همه آیتم ها در یک سطح نمایش خواهند یافت. تنظیمات منو از ویژگیهای متعددی چون نمایش متن و تصویر و آیکون و ماژول پشتیبانی می کند. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با مگامنوی این قالب به راهنمای گانتری مراجعه کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

اسلاید شو (فقط در نسخه پرو)

اسلاید شو ریسپانسیو قالب پاییزان اختصاصی این قالب بوده و فقط در نسخه پروفیشنال قالب موجود است. برای فعال کردن این اسلایدر، به مدیریت ماژول جوملا رفته و ماژول Responsive Slide Show را باز کنید و آن را پابلیش کنید. پوزیشن ماژول اسلایدر پاییزان در پوزیشن showcase-a باید باشد. بعد از پابلیش کردن و مشخص کردن پوزیشن ماژول، ماژول را ذخیره و ببندید. حال سایت خود را در مرورگر باز کنید و تغییرات را مشاهده کنید. برای جدا کردن هر اسلاید (هر صفحه از اسلاید شو) در قالب پاییزان از pagebreak بین هر دو مطلب استفاده می شود.

برای ایجاد افکت لنز در میانه اسلایدر، نوع جابجایی اسلاید را به Fade ست کنید و وبسایت خود را در مرورگر چک کنید تا نتیجه را ببینید.

اسلاید شو ریسپانسیو قالب پاییزان اختصاصی این قالب بوده و فقط در نسخه پروفیشنال قالب موجود است. برای فعال کردن این اسلایدر، به مدیریت ماژول جوملا رفته و ماژول Responsive Slide Show را باز کنید و آن را پابلیش کنید. پوزیشن ماژول اسلایدر پاییزان در پوزیشن showcase-a باید باشد. بعد از پابلیش کردن و مشخص کردن پوزیشن ماژول، ماژول را ذخیره و ببندید. حال سایت خود را در مرورگر باز کنید و تغییرات را مشاهده کنید. برای جدا کردن هر اسلاید (هر صفحه از اسلاید شو) در قالب پاییزان از pagebreak بین هر دو مطلب استفاده می شود. برای ایجاد افکت لنز در میانه اسلایدر، نوع جابجایی اسلاید را به Fade ست کنید و وبسایت خود را در مرورگر چک کنید تا نتیجه را ببینید. برای مطالعه بیشتر در مورد طریقه نصب و سفارشی سازی اسلایدر پاییزان، راهنمایی که در پکیج اختصاصی اسلایدر در فایل دانلود شده وجود دارد، را مطالعه کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

برای مطالعه بیشتر در مورد طریقه نصب و سفارشی سازی اسلایدر پاییزان، راهنمایی که در پکیج اختصاصی اسلایدر در فایل دانلود شده وجود دارد، را مطالعه کنید.

بریدکرامب قالب پاییزان جوملا

در این قالب بریدکرامب (Breadcrumb) یکی از عناصر محوری است. گرچه می توانید آن را نادیده بگیرید، اما توصیه می شود که آن را به دیزاین وبسایت خود اضافه کنید. اگر می خواهید بریدکرامب را اضافه کنید، از منوی افزونه جوملا، به مدیر ماژول رفته و ماژول برید کرامب را باز کنید (همانند تصویر زیر):

 1. نمایش عنوان بریدکرامب را غیرفعال کنید
 2. پوزیشن ماژول را به Breadcrum ست کنید
 3. ماژول را پابلیش کنید
 4. ماژول را ذخیره کرده و وبسایت خود را تست کنید
در این قالب بریدکرامب (Breadcrumb) یکی از عناصر محوری است. گرچه می توانید آن را نادیده بگیرید، اما توصیه می شود که آن را به دیزاین وبسایت خود اضافه کنید. اگر می خواهید بریدکرامب را اضافه کنید، از منوی افزونه جوملا، به مدیر ماژول رفته و ماژول برید کرامب را باز کنید (همانند تصویر زیر): نمایش عنوان بریدکرامب را غیرفعال کنید. پوزیشن ماژول را به Breadcrum ست کنید. ماژول را پابلیش کنید. ماژول را ذخیره کرده و وبسایت خود را تست کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن

در قالب پاییزان عنوان ماژول ها و بعضی از متن ها به طور پیش فرض وسط چین می باشد، بخصوص اگر 1 یا 2 ماژول برای هر پوزیشن قالب جوملا فعال شده باشد (اختصاص یابد). برای غیر فعال کردن این رفتار قالب و جلوگیری از وسط چین شدن عنوان ماژول ها، برگه Advanced تنظیمات ماژول را باز کرده و در تکست باکس module class suffix؛ با توجه به نیاز خود یکی از کلاس های ct-align-right یا ct-align-left را اضافه کنید. این مرحله را برای همه ماژول هایی که می خواهید وسط چین نباشند تکرار کنید.

در قالب پاییزان عنوان ماژول ها و بعضی از متن ها به طور پیش فرض وسط چین می باشد، بخصوص اگر 1 یا 2 ماژول برای هر پوزیشن قالب جوملا فعال شده باشد (اختصاص یابد). برای غیر فعال کردن این رفتار قالب و جلوگیری از وسط چین شدن عنوان ماژول ها، برگه Advanced تنظیمات ماژول را باز کرده و در تکست باکس module class suffix؛ با توجه به نیاز خود یکی از کلاس های ct-align-right یا ct-align-left را اضافه کنید. این مرحله را برای همه ماژول هایی که می خواهید وسط چین نباشند تکرار کنید. توجه: برای وسط چین کردن عنوان و عناصر html می توانید از کلاس ct-align-center استفاده کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

توجه: برای وسط چین کردن عنوان و عناصر html می توانید از کلاس ct-align-center استفاده کنید.

رنگ بندی سفارشی (فقط در نسخه پرو)

تغییر رنگ های قالب و سفارشی کردن آن فقط در نسخه حرفه ای قالب پاییزان در دسترس است. سفارشی کردن رنگ بندی قالب پاییزان بسیار ساده و راحت است. فقط کافی است در مدیریت قالب جوملا، قالب پاییزان را باز کرده و برگه Colors را بزنید. در این برگه رنگ های مورد نظر خود را ست کرده و قالب را ذخیره کنید.

بخاطر داشته باشید که تغییر بعضی از رنگ ها روی رنگ مابقی عناصر تاثیر می گذارد. برای مثال، اگر رنگ ست شده در گزینه Link Color را تغییر دهید، رنگ پس زمینه دکمه ها نیز تغییر خواهد کرد (همچنین پیکان جابجایی اسلایدر نیز تغییر می کند).

تغییر رنگ های قالب و سفارشی کردن آن فقط در نسخه حرفه ای قالب پاییزان در دسترس است. سفارشی کردن رنگ بندی قالب پاییزان بسیار ساده و راحت است. فقط کافی است در مدیریت قالب جوملا، قالب پاییزان را باز کرده و برگه Colors را بزنید. در این برگه رنگ های مورد نظر خود را ست کرده و قالب را ذخیره کنید. بخاطر داشته باشید که تغییر بعضی از رنگ ها روی رنگ مابقی عناصر تاثیر می گذارد. برای مثال، اگر رنگ ست شده در گزینه Link Color را تغییر دهید، رنگ پس زمینه دکمه ها نیز تغییر خواهد کرد (همچنین پیکان جابجایی اسلایدر نیز تغییر می کند). بهتر است طرح رنگ سایت خود را با توجه به رنگ صنفی و یا رنگ بندی مورد علاقه خود ست کنید. برای اینکار می توانید طرح رنگ های مختلفی که بطور استاندارد توصیه شده اند را استفاده کنید. ما استفاده از ابزار ایجاد رنگ به آدرس را توصیه می کنیم. رنگ بندی خود را ایجاد کرده و به قالب اعمال کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

بهتر است طرح رنگ سایت خود را با توجه به رنگ صنفی و یا رنگ بندی مورد علاقه خود ست کنید. برای اینکار می توانید طرح رنگ های مختلفی که بطور استاندارد توصیه شده اند را استفاده کنید. ما استفاده از ابزار ایجاد رنگ به آدرس https://kuler.adobe.com/create/color-wheel/ را توصیه می کنیم. رنگ بندی خود را ایجاد کرده و به قالب اعمال کنید.

دکمه آیکونی قالب پاییزان (فقط نسخه پرو)

برای نمایش دکمه های آیکونی متحرک (animated icon buttons) مثل دکمه های دمو (تصویر زیر)، بایستی در مدیریت ماژول جوملا دکمه New را زده و سپس از لیست انواع ماژول جوملا، گزینه Crosstec IconicButtons را انتخاب کنید.

برای نمایش دکمه های آیکونی متحرک (animated icon buttons) مثل دکمه های دمو (تصویر زیر)، بایستی در مدیریت ماژول جوملا دکمه New را زده و سپس از لیست انواع ماژول جوملا، گزینه Crosstec IconicButtons را انتخاب کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

سپس ماژول را باز کرده و آیکون مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد متن ماژول را اضافه کنید و بعد از مشخص کردن پوزیشن آن، ماژول را ذخیره کنید و نتیجه را در صفحه وبسایت خود مشاهده کنید.

سپس ماژول را باز کرده و آیکون مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد متن ماژول را اضافه کنید و بعد از مشخص کردن پوزیشن آن، ماژول را ذخیره کنید و نتیجه را در صفحه وبسایت خود مشاهده کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

سایر مشخصات قالب

در مدیر قالب جوملا، قالب پاییزان را باز کنید. حال برگه Features را باز کنید:

 • افکت اسکرول (Scroll effects): در قالب پاییزان چهار افکت اسکرول مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. استفاده از این افکت ها راحت است. فقط کافی است کلاس مناسب را به هر عنصری که می خواهید افکت بدهید، تخصیص دهید. مثلا اگر می خواهید به یک ماژول افکت بدهید، نام کلاس را در تکست باکس Module Class Suffix وارد کنید. این افکت ها عبارتند از:
  1. کلاس ct-scroll-scale: عنصر را از 0.75 به مقیاس کامل بزرگ می کند (زوم از 75% به 100% اندازه عنصر).
  2. کلاس ct-scroll-leftin: عنصر را از سمت چپ به پوزیشن مورد نظر حرکت می دهد.
  3. کلاس ct-scroll-rightin: عنصر را از سمت راست به پوزیشن مورد نظر حرکت می دهد.
  4. کلاس ct-scroll-opacity: شفافیت عنصر را از صفر تا صد درصد مرئی تغییر می دهد و عنصر ظاهر می شود.
  5. کلاس ct-scroll-bottomin: عنصر را از پایین به پوزیشن نهایی خود شناور حرکت می دهد.
 • می توانید دکمه برو به بالا (To Top) را فعال یا غیر فعال کنید. اگر فعال باشد، یک دکمه کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش می یابد که با کلیک کاربر، وب پیج به بالای صفحه برگردانده می شود.
 • سایر مشخصات قالب که در این برگه وجود دارد، از نامشان پیداست و می توانید تنظیم مورد نظر خود را اعمال کنید. اگر گزینه ای برایتان مفهوم نبود دستنامه راهنمای استفاده از فریم ورک گانتری را مطالعه کنید.
در مدیر قالب جوملا، قالب پاییزان را باز کنید. حال برگه Features را باز کنید: افکت اسکرول (Scroll effects): در قالب پاییزان چهار افکت اسکرول مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. استفاده از این افکت ها راحت است. فقط کافی است کلاس مناسب را به هر عنصری که می خواهید افکت بدهید، تخصیص دهید. مثلا اگر می خواهید به یک ماژول افکت بدهید، نام کلاس را در تکست باکس Module Class Suffix وارد کنید. این افکت ها عبارتند از: کلاس ct-scroll-scale: عنصر را از 0.75 به مقیاس کامل بزرگ می کند (زوم از 75% به 100% اندازه عنصر). کلاس ct-scroll-leftin: عنصر را از سمت چپ به پوزیشن مورد نظر حرکت می دهد. کلاس ct-scroll-rightin: عنصر را از سمت راست به پوزیشن مورد نظر حرکت می دهد. کلاس ct-scroll-opacity: شفافیت عنصر را از صفر تا صد درصد مرئی تغییر می دهد و عنصر ظاهر می شود. کلاس ct-scroll-bottomin: عنصر را از پایین به پوزیشن نهایی خود شناور حرکت می دهد. می توانید دکمه برو به بالا (To Top) را فعال یا غیر فعال کنید. اگر فعال باشد، یک دکمه کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش می یابد که با کلیک کاربر، وب پیج به بالای صفحه برگردانده می شود. سایر مشخصات قالب که در این برگه وجود دارد، از نامشان پیداست و می توانید تنظیم مورد نظر خود را اعمال کنید. اگر گزینه ای برایتان مفهوم نبود، راهنمای گانتری را بخوانید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

پوزیشن ماژول های قالب پاییزان

پوزیش ماژول های قالب های ارائه شده در پلکسا براساس پوژیشن های تعیین شده در فریم ورک گانتری است. برای آشنایی بیشتر با پوزیشن های قالب و طریقه ویرایش آنها، توصیه می شود  دستنامه راهنمای استفاده از فریم ورک گانتری را مطالعه کنید.

هر یک از پوزیشن ها دارای هدف و طرح رنگ مخصوص خود است، هرچند می توانید روی بدنه اصلی وب پیج (کامپوننت محتوا) متمرکز شده و فقط برای صفحات مورد نیاز، پوزیشن ماژول اضافه کنید.

این قالب بطور اکید از دستورالعمل پوزیشن ماژول گانتری تبعیت می کند و می توانید محل قرارگیری هر یک از ماژول های قالب پاییزان را در آدرس زیر پیدا کنید:

https://parastar.info/demos/paizan/index.php/features/module-positions

پوزیش ماژول های قالب های ارائه شده در پلکسا براساس پوژیشن های تعیین شده در فریم ورک گانتری است. برای آشنایی بیشتر با پوزیشن های قالب و طریقه ویرایش آنها، توصیه می شود راهنمای فریم ورک گانتری به آدرس http://www.gantry-framework.org/documentation/joomla را مطالعه کنید. هر یک از پوزیشن ها دارای هدف و طرح رنگ مخصوص خود است، هرچند می توانید روی بدنه اصلی وب پیج (کامپوننت محتوا) متمرکز شده و فقط برای صفحات مورد نیاز، پوزیشن ماژول اضافه کنید. این قالب بطور اکید از دستورالعمل پوزیشن ماژول گانتری راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا تبعیت می کند و می توانید محل قرارگیری هر یک از ماژول های قالب پاییزان را در آدرس زیر پیدا کنید:

الگوی ماژول های قالب پاییزان

این قالب از سه نوع رنگ بندی و ظاهر ماژول پشتیبانی می کند. برای استفاده از این سه رنگ بندی ماژول، در برگه Advanced ماژول یکی از نام کلاس های .ct-module-box1؛ .ct-module-box2 یا .ct-module-box3 را در تکست باکس Module Class Suffix قرار دهید و نتیجه را در وبسایت خود مشاهده کنید.

در نسخه پرو قالب پاییزان می توانید در برگه Color مدیر قالب، رنگ زمینه، هدر یا فونت ماژول ها را تغییر دهید و الگوی رنگ متفاوتی برای ماژول های خود تعیین کنید.

این قالب از سه نوع رنگ بندی و ظاهر ماژول پشتیبانی می کند. برای استفاده از این سه رنگ بندی ماژول، در برگه Advanced ماژول یکی از نام کلاس های .ct-module-box1؛ .ct-module-box2 یا .ct-module-box3 را در تکست باکس Module Class Suffix قرار دهید و نتیجه را در وبسایت خود مشاهده کنید. در نسخه پرو قالب پاییزان می توانید در برگه Color مدیر قالب، رنگ زمینه، هدر یا فونت ماژول ها را تغییر دهید و الگوی رنگ متفاوتی برای ماژول های خود تعیین کنید. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

سبک و فونت بندی

قالب های ارائه شده در پلکسا از بوت استرپ تویتر پشتیبانی می کنند و می توانید برای سبک بندی و فونت (typography) به بوت استرپ متکی باشید. راهنمای تایپوگرافی هر قالب در منوی typography دمو آمده است، می توانید آن را در آدرس زیر مطالعه کنید:

https://parastar.info/demos/paizan/index.php/features/typography-styles

قالب های ارائه شده در پلکسا از بوت استرپ تویتر پشتیبانی می کنند و می توانید برای سبک بندی و فونت (typography) به بوت استرپ متکی باشید. راهنمای تایپوگرافی هر قالب در منوی typography دمو آمده است، می توانید آن را در آدرس زیر مطالعه کنید: راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

نصب داده های آزمایشی (نسخه پرو)

می توانید این قالب را همراه با داده های آزمایشی (Sample Data) خریداری نمایید. قالب همراه با داده های آزمایشی که در پلکسا کیک استارتر (Kickstarter) نامیده می شود، یک وبسایت کامل از قبل آماده شده است که کلیه بخش های قالب تنظیم و آماده شده است. داده های آزمایشی شامل انواع منوها، فرم تماس (تهیه شده با فرم ساز بریزینگ فرم) و سایر ماژول ها است.

برای نصب کیک استارتر قالب پاییزان به صورت زیر عمل کنید:

 • پکیج کیک استارتر پاییزان را خریداری کنید
 • پکیج را در فضای هاستینگ خود کپی کرده و از حالت زیپ خارج کنید
 • بانک اطلاعاتی با نام دلخواه خود بسازید
 • بعد از آماده سازی بانک اطلاعاتی و کاربر بانک اطلاعاتی، شما آماده نصب وبسایت خود هستید
 • آدرس دامنه خود را در آدرس بار مرورگر تایپ کنید و سپس جلوی آن php را تایپ کنید و دکمه Enter را بزنید
 • آموزش روی صفحه را دنبال کنید و وبسایت خود را نصب کنید
 • بخاطر داشته باشید که به طور پیش فرض نام کاربری admin و رمز عبور test برای این قالب در نظر گرفته شده است، اگر با نام و رمز عبور پیش فرض نصب می کنید، بلافاصله در اولین اجرای ادمین سایت خود، رمز عبور را عوض کنید.
 • اگر کار را با موفقیت تمام کنید، وبسایتی دقیقا شبیه به دموی قالب پاییزان خواهید داشت.
می توانید این قالب را همراه با داده های آزمایشی (Sample Data) خریداری نمایید. قالب همراه با داده های آزمایشی که در پلکسا کیک استارتر (Kickstarter) نامیده می شود، یک وبسایت کامل از قبل آماده شده است که کلیه بخش های قالب تنظیم و آماده شده است. داده های آزمایشی شامل انواع منوها، فرم تماس (تهیه شده با فرم ساز بریزینگ فرم) و سایر ماژول ها است. برای نصب کیک استارتر قالب پاییزان به صورت زیر عمل کنید: پکیج کیک استارتر پاییزان را خریداری کنید پکیج را در فضای هاستینگ خود کپی کرده و از حالت زیپ خارج کنید بانک اطلاعاتی با نام دلخواه خود بسازید بعد از آماده سازی بانک اطلاعاتی و کاربر بانک اطلاعاتی، شما آماده نصب وبسایت خود هستید آدرس دامنه خود را در آدرس بار مرورگر تایپ کنید و سپس جلوی آن kickstart.php را تایپ کنید و دکمه Enter را بزنید آموزش روی صفحه را دنبال کنید و وبسایت خود را نصب کنید بخاطر داشته باشید که به طور پیش فرض نام کاربری admin و رمز عبور test برای این قالب در نظر گرفته شده است، اگر با نام و رمز عبور پیش فرض نصب می کنید، بلافاصله در اولین اجرای ادمین سایت خود، رمز عبور را عوض کنید. اگر کار را با موفقیت تمام کنید، وبسایتی دقیقا شبیه به دموی قالب پاییزان خواهید داشت. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا

نکات کلی

 • تمامی قالب های عرضه شده در پلکسا توسط سازمان کراس تک تهیه شده است و علت تغییر نام قالب ها این است که اسامی اورجینال قالب ها برای فارسی زبان ها بسختی حفظ می شود. زمانی که قالب را در وبسایت خود نصب می کنید، با نام اورجینال نصب می شود و به روزرسانی آن از سرور اصلی کراس تک صورت می گیرد.
 • قبل از تهیه و نصب قالب، بهتر است سایت نمایشی آن را به آدرس زیر مرور کنید و مشخصات قالب را بخوبی ببینید و سپس نسبت به انتخاب و نصب قالب اقدام کنید.

https://parastar.info/demos/paizan/

تمامی قالب های عرضه شده در پلکسا توسط سازمان کراس تک تهیه شده است و علت تغییر نام قالب ها این است که اسامی اورجینال قالب ها برای فارسی زبان ها بسختی حفظ می شود. زمانی که قالب را در وبسایت خود نصب می کنید، با نام اورجینال نصب می شود و به روزرسانی آن از سرور اصلی کراس تک صورت می گیرد. قبل از تهیه و نصب قالب، بهتر است سایت نمایشی آن را به آدرس زیر مرور کنید و مشخصات قالب را بخوبی ببینید و سپس نسبت به انتخاب و نصب قالب اقدام کنید. پشتیبانی قالب توسط پلکسا و همزمان کراس تک صورت می گیرد. سئوالات و پیشنهادات احتمالی خود در مورد قالب پاییزان را در انجمن پلکسا مطرح نمایید. پلکسا بلافاصله پاسخ خواهد داد و اگر سئوال فنی و خارج از دسترسی پلکسا باشد، پاسخ شما را از کراس تک گرفته و در انجمن پلکسا منتشر می کند. راهنمای نصب قالب پاییزان (Pulse) جوملا , مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب جوملا , نصب قالب پاییزان وبسایت جوملا , حذف قالب وبسایت جوملا , طریقه ساخت وبسایت , طریقه ایجاد منو در وبسایت جوملا , اسلاید شو وبسایت جوملا , بریدکرامب قالب پاییزان جوملا , وسط چین بودن عنوان ماژول ها و متن جوملا , رنگ بندی سفارشی وبسایت جوملا , دکمه آیکونی قالب پاییزان جوملا , سایر مشخصات قالب پاییزان جوملا , پوزیشن ماژول های قالب پاییزان جوملا , الگوی ماژول های قالب پاییزان جوملا , سبک و فونت بندی وبسایت جوملا , نصب داده های آزمایشی و وبسایت آماده جوملا
 • پشتیبانی قالب توسط پلکسا و همزمان کراس تک صورت می گیرد. سئوالات و پیشنهادات احتمالی خود در مورد قالب پاییزان را در انجمن پلکسا مطرح نمایید. پلکسا بلافاصله پاسخ خواهد داد و اگر سئوال فنی و خارج از دسترسی پلکسا باشد، پاسخ شما را از کراس تک گرفته و در انجمن پلکسا منتشر می کند.

برای مطالعه آفلاین این راهنما می توانید فایل راهنمای نصب قالب جوملا: پاییزان را دانلود کنید

لینک مستقیم دانلود قالب رایگان جوملا: تمپلیت پاییزان

اگر در اجرای این راهنما به مشکل برخورد کردید و سایر سئوالات و پیشنهادات خود را در بخش سئوالات عمومی انجمن پلکسا مطرح نمایید. گروه توسعه وب پلکسا به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.