جذب بازدید کننده بیشتر به وب سایت جوملا

آیا وبسایت جوملا از نظر سئو و موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده است؟ چطور بازدید کننده بیشتری به سایت جوملای خود جذب کنیم؟ طریقه جذب ترافیک بیشتر به وبسایت جوملا از طریق تعامل در رسانه های اجتماعی در این مقاله معرفی می شود.

تلفیق شبکه های اجتماعی می تواند موجب افزایش آماره های SEO وب سایت شود، این عمل بطور بالقوه موجب افزایش بازدیدکنندگانی می شود که روزانه از تویتر و فیس بوک بازدید می کنند و یا موبایل یا کامپیوتر خود را با شبکه های اجتماعی همراه کرده اند و ممکن است به پیشنهاد شما علاقمند باشند.

خوشبختانه تلفیق بیشتر شبکه های اجتماعی مهم در وب سایت های جوملا کاری ساده و سرراست است، زیرا افزونه های زیادی در شاخه وب اجتماعی بخش دایرکتوری اکستنشن های جوملا در دسترس است.

وب امروزی مستلزم اجتماعی بودن است.

پیشنهاد

من به دو عملکرد مهم و رایج اشاره می کنم که ارزش توجه را دارند:

اشتراک در شبکه های اجتماعی

امکان اشتراک سریع و آسان محتوای صفحات وب سایت خود در شبکه های اجتماعی مهم مثل فیسبوک، تویتر و گوگل پلاس را فراهم کنید. این عمل موجب می شود که لینکی از مطلب و سایت شما در تویتر یا فیس بوک یا گوگل پلاس ایجاد شود؛ بنابراین خیلی سریع آنچه که در وبسایت خود عرضه کرده اید، در سراسر جهان منتشر شده و در لیست مطلوب های عده زیادی قرار می گیرد.

کامنت های اجتماعی

اگر وبسایت شما یک وبلاگ است، فراهم کردن امکان نوشتن دیدگاه و نظر برای کاربران امری خوب و شایسته است. این کامنت ها را در فیسبوک یا دیسکوس به اشتراک بگذارید، با توجه به اینکه کدامیک برای محتوای شما مناسب تر است.

قابل توجه است که برنامه نویسان و توسعه دهندگان جوملا کارهای عالی در زمینه نرم افزار اشتراک در رسانه های اجتماعی ارائه کرده اند و امکان درج آسان و سریع اشتراک شبکه های اجتماعی در وبسایت را فراهم ساخته اند. بسیاری از این افزونه ها رایگان است و می توانید از آنها استفاده کنید. البته اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تری هستید، بهتر است که خرید یک افزونه تجاری را در نظر داشته باشید.

امتحان کنید!

یکی از افزونه های تعامل اجتماعی را در وبسایت خود نصب کنید، امکان اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی را فراهم کنید و اثرات مثبت آن را به صورت آنی خواهید دید. بهتر است همین حالا دست بکار شوید و اشتراک مطالب خود در فیس بوک، تویتر، گوگل پلاس را فعال کنید.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.