آموزش وارد شدن به سایت جوملا بدون فرم لاگین

فرم ورود به سایت (login form) یکی از فرم هایی است که بطور پیش فرض در وبسایت جوملا گذاشته می شود. گاهی اوقات وبسایت به همیاری کاربران نیاز ندارد، یا به هر دلیل دیگری فرم لاگین در وبسایت تعبیه نمی شود و وقتی وبسایت باز می شود، فرم ورود به سایت ندارد.

اینکار ممکن است بخاطر زیبایی و ظاهر سایت یا به دلایل امنیتی انجام شود، به هر حال با منتشر نکردن (unpublish) ماژول لاگین در مدیر ماژول جوملا می توان از ظاهر شدن فرم ورود به سایت در وبسایت جوملا جلوگیری کرد.

جوملا, قالب جوملا, ساید بار جوملا, پوزیشن جوملا, ماژول جوملا, کامپوننت جوملا, نصب جوملا, ویرایش قالب جوملا, قالب ریسپانسیو, ایجاد پوزیشن ماژول جدید,

اما اگر بخواهیم ویرایش عنصری از وبسایت را بدون ورود به ادمین جوملا و از داخل وبسایت انجام دهیم، تکلیف چیست؟ اگر بخواهیم کاربران خاصی مقاله نوشته یا مقالات را ویرایش کنند، چطور؟ اما این کاملا امکانپذیر است.

برای باز کردن فرم ورود به سایت و لاگین کردن در وبسایت جوملا که فرم ورود به سایت ندارد، کافی است متن /index.php?option=com_users&view=login را به انتهای URL سایت اضافه کنیم. مثال:

http://mysitename.com/index.php?option=com_users&view=login

با زدن دکمه Enter کیبورد، فرم لاگین جوملا در وسط صفحه باز شده و می توان با مشخصات کاربری خود لاگین کرده و وارد سایت شد.

برای کسانی که با سایت همیاری دارند نیز همین آدرس را ارسال کرده و طریقه بوک مارک کردن آن را آموزش دهید زیرا حفظ کردن کل این رشته متنی مشکل است.

سفارشی کردن قالب پروتواستار

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.