چگونه پست مهمان بنویسیم

چگونه پست مهمان بنویسیم

نوشتن پست مهمان در پلکسا – وبسایت پرستار

این روزها نوشتن پست مهمان در دنیای وب جایی برای خود باز کرده است و بلاگرها و توسعه دهندگان وب با اهداف و مقاصد مختلف به نوشتن پست مهمان می پردازند. اما هدف شما از نوشتن پست مهمان چیست؟ هدف پلکسا از قبول پست مهمان چیست؟ چه نوع محتوایی برای پست مهمان مورد قبول است؟ چگونه پست مهمان بنویسیم؟

ادامه مطلب: چگونه پست مهمان بنویسیم

بازاریابی محتوا و تاثیر آن بر کسب و کار

بازاریابی محتواچیست و چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

successful-website-development
guest post

احمد پالوی پور هستم بنیانگذار شرکت دارکوب .این شرکت فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه ی طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ،ثبت دامنه و هاست ، میزبانی وب و انواع پلان های مجازی و اختصاصی اغاز کرده است و در این مدت 3000 وب سایت در زمینه های مختلف طراحی کرده است

ادامه مطلب: بازاریابی محتوا و تاثیر آن بر کسب و کار

راهکارهای موفقیت در زندگی

مروری بر راهکارهای موفقیت در زندگی

راهکارهای موفقیت در زندگی

نویسنده: علیرضا اسلامی. موسس و مدیر موسسه اسرار معماری کیهان با شماره ثبت 220 مستقر در شیراز

سلام دوستان

تا حالا شده با خودتون فکر کنید که چرا خیلی از آدمها توی فقر زندگی می کنن؟ چرا خیلی از آدمها سلامت نیسن از نظر روانی دائم با خودشون در گیر هستن. چرا برعکس  این خیلیها آدمهای کمی هم  هستن که خیلی زیاد خوشبختن ، پول زیاد ، خانه های خوب ، ماشین های خوب  و عای ، در امد پایدار ، سلامتی زندگی راحت و خیلی چیزای دیگه رو دارن؟

ادامه مطلب: راهکارهای موفقیت در زندگی

چرا دیوانه ها بیشتر موفق میشن

چرا دیوانه ها بیشتر موفق میشن

 راز موفقیت دیوانه ها

نویسنده: علیرضا اسلامی. موسس و مدیر موسسه اسرار معماری کیهان با شماره ثبت 220 مستقر در شیراز

بگذارید با این شروع کنم که موفقیت طبیعی نیست، غیرعادی و نامعموله. آدم های عادی که سخت کار میکنن خیلی به ندرت به موفقیت میرسن.

آدم عادی سخت کار میکنه که بتونه خرجش رو در بیاره. آدم عادی پول و وقت زیادی صرف مدرکی میکنه که به ندرت ازش استفاده ای میشه. آدم عادی وام با بهره زیاد میگیره تا زندگی اش رو سر و سامان بده. آدم عادی مثل باقی آدم های عادی یه ماشین ساده و فله ای میخوره و تو یه خونه ساده و فله ای زندگی میکنه و خودش رو اسیر حرف و نظر آدم هایی میکنه که حتی ازشون خوشش هم نمیاد.

ادامه مطلب: چرا دیوانه ها بیشتر موفق میشن

دیجیتال شدن جهان

دیجیتال شدن دنیا

پست مهمان – نویسنده امید نیکنام از وبسایت آرکاد – دیجیتال شدن دنیا
guest post

امید نیکنام، مدیریت سایت آرکاد هستم. کارشناس نرم افزار و مدرس و مشاور کسب و کار اینترنتی، مجری پروژه های بازاریابی اینترنتی، برنامه نویسی پروژه های نرم افزاری تحت وب هستم که در حوزه کارشناسی و مدیریتی IT از سال ۱۳۷۵ تاکنون فعالیت دارم.


ادامه مطلب: دیجیتال شدن جهان

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.