× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

طریقه تبدیل فایل epub به فایل pdf در ویندوز 10

بیشتر
2 سال 4 ماه قبل - 2 سال 4 ماه قبل #23 توسط aman
سلام
چطوری فایل epub را در ویندوز 10 به فایل pdf تبدیل کنیم به طوری که فایل pdf قابل ویرایش باشد. چه فایل هایی را می توان به فایل epub تبدیل کرد؟
سپاس:cheer:
Last edit: 2 سال 4 ماه قبل by easy.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 3 ماه قبل - 2 سال 3 ماه قبل #24 توسط easy
Saman عزیز
EPUB فرمت فایل ای-بوک یا کتاب الکترونیکی است که با پسوند .epub منتشر می شود و روی وسایلی چون اسمارت فون، تبلت، کامپیوتر و ای-ریدر (e-readers) قابل دانلود و خواندن است. همچنین یک استاندارد فنی است که توسط انجمن نشر دیجیتال بین المللی (IDPF) منتشر شده است. این اصطلاح مخفف نشر الکترونیک (electronic publication) است و به شکل ePub سبک دهی شده است.
برای خواندن آفلاین فایل ePub به نرم افزار ePub خوان یا ePub reader نیاز است. در مطالعه آنلاین معمولا خود عرضه کننده فایل ePub آن را به صورت قابل خواندن عرضه می کند. برای خواندن فایل ePub ابتدا نرم افزار e-book reader را از دانلود سنتر پلکسا دانلود کنید و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. این نرم افزار همراه با فعال ساز عرضه شده است. سپس فایل ePub را باز کرده و مطالعه کنید.
می توانید با استفاده از نرم افزار ePub reader عرضه شده در دانلود سنتر پلکسا فایل های ePub خود را به pdf تبدیل کنید و یا فایل pdf را به ePub تبدیل کنید. برای اینکار کافی است فایل ePub را با نرم افزار باز کرده و دکمه print را در نوار پایین برنامه کلیک کنید. این برنامه یک نسخه pdf از فایل ePub برای شما تهیه می کند.
دانلود نرم افزار ePub reader
پایدار باشید
Last edit: 2 سال 3 ماه قبل by easy.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: aman

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 3 ماه قبل #25 توسط aman

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.096 ثانیه

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.