× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

حذف شدن فایل ها از روی دسکتاپ ویندوز 10

بیشتر
2 سال 4 ماه قبل #21 توسط hesam
سلام
فایل های شخصی که بر روی دسکتاپ ویندوز 10 داشتم، یکدفعه حذف شدند. چند پوشه حاوی mp3 و فیلم روی دسکتاپ ویندوز 10 بود که بعد از روشن کردن لپ تاپ ناپدید شده اند. راهنمایی کنید که چطور فایل ها را بر گردانم. خیلی ممنون

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 4 ماه قبل - 2 سال 4 ماه قبل #22 توسط easy
حسام عزیز
ناپدید شدن فایل ها از روی دسکتاپ ویندوز 10 می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد از قبیل وارد شدن (sign in) با نام کاربری متفاوت، ویروسی شدن سیستم و غیره. به هر حال یک نکته مهم وجود دارد و اینکه فایل ها حذف نمی شود، فقط شورت کات آنها از روی دسکتاپ برداشته می شود. برای دسترسی به فایل ها بایستی به پوشه کاربران ویندوز 10 (users) در درایو سیستم خود (معمولا درایو C) بروید و مسیر زیر را دنبال کنید:
C:\Users\Yourname\Desktop
دقت داشته باشید که در آدرس فوق بایستی بجای Yourname نام سیستم خود را وارد کنید. در این پوشه فایل های دسکتاپ دیده می شوند. بهتر است فایل های شخصی مثل موزیک، ویدیو، فایل های متنی و عکس و غیره را در درایوی غیر از درایو سیستم خود ذخیره کنید.
بزودی مقاله ای کامل در مورد طریقه بازیافت فایل های ناپدید شده از دسکتاپ ویندوز 10 منتشر خواهیم کرد و لینک را در این هم پست معرفی می کنیم.
پایدار باشید
Last edit: 2 سال 4 ماه قبل by easy.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: aman

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 3 ماه قبل #26 توسط Shrdless
با عرض سلام و خسته نباشید. چند وقتی هست که وقتی برنامه فتوشاپ رو باز میکنم و خارج میشم،آیکون های روی دسکتاپ ناپدید میشن.
دلیلش چی می‌تونه باشه؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 3 ماه قبل #27 توسط easy
Shrdless عزیز
لطفا مشخصات سیستم و ورژن فتوشاپ خود را ارسال بفرمایید. آیا بین فتوشاپ و گرافیک شما تضادی وجود نداره؟ معمولا وقتی نسخه فتوشاپ با توانایی گرافیکی سیستم هماهنگ نیست، هنگام اولین اجرای فتوشاپ، پیغام mismatch گرافیک و فتوشاپ دیده می شه. آیا بعد از ریستارت سیستم آیکون های دسکتاپ اتوماتیک بر می گردد یا دستی بر می گردانید؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 3 ماه قبل - 2 سال 3 ماه قبل #28 توسط easy
قابل توجه دوستان پلکسا
مقاله ای با عنوان زیر منتشر گردید. اگر آیکون دسکتاپ شما ناپدید شده است، می توانید با مطالعه این راهنما مشکل را برطرف کنید:
ناپدید شدن آیکون ها در دسکتاپ ویندزو 10
دسکتاپ ویندوز 10، تنظیمات دسکتاپ ویندوز 10، طریقه سفارشی سازی دسکتاپ ویندوز 10، چرا آیکون های دستکاپ ویندوز 10 خودبخود ناپدید می شوند، آیا می توان آیکون های دسکتاپ ویندوز 10 را مخفی کرد، چگونه فایل های ذخیره شده بر روی صفحه ویندوز 10 را برگردانیم و عبارات مشابه که به ذهن خیلی ها می رسد. این روزها گاهی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را روشن می کنیم و هیچ اثری از آیکون های روی دسکتاپ ویندوز دیده نمی شود. برنامه ای مثال فتوشاپ را باز می کنیم و وقتی برنامه را می بندیم، تمام آیکون های دسکتاپ ناپدید شده اند. در این مقاله به راه های برگرداندن آیکون های دسکتاپ ویندوز 10 پرداخته می شود.
برای مطالعه مقاله کامل کلیک کنید
Last edit: 2 سال 3 ماه قبل by easy.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.111 ثانیه

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.