× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

Evergreen content and SEO

بیشتر
1 سال 7 ماه قبل #15 توسط مسیحا
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
سلام بر همه
محتوای همیشه سبز چیست و چه نقشی در سئو وبسایت دارد؟ آیا برای رنکینگ وبسایت باید به محتوای همیشه سبز متکی بود؟ لطفا چند نمونه محتوای همیشه سبز نام ببرید. ممنون

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 7 ماه قبل #16 توسط easy
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
مسیحای عزیز
سلام. محتوای همیشه سبز یا اورگرین به مقاله یا پستی اطلاق می شود که تابع زمان، مکان، روند، مد و غیره نباشد. محتوای همیشه سبز مخاطبان عمومی داشته و بطور مداوم برای وبسایت ترافیک ایجاد می کند. معمولا چارت های دینامیک، محتوای داده محور (data-driven content)، بیوگرافی و مانند اینها جز محتوای همیشه سبز محسوب می شود.
محتوای همیشه سبز نقش مهمی در سئو وبسایت بازی می کند و پس از لند شدن در SERP، بطور مداوم بازدید کنندگان را به وبسایت هدایت می کند. معمولا وبسایت های موفق دارای چندین مقاله یا پست اورگرین هستند.
برای آشنایی بیشتر جنابعالی و کاربران پلکسا با محتوای همیشه سبز، بزودی مطلبی جامع در این مورد منتشر خواهد شد و لینک آن در پاسخ به این تیکت اعلان خواهد شد.
پایدار باشید

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 7 ماه قبل - 1 سال 7 ماه قبل #17 توسط easy
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
مسیحای عزیز
مطلب مورد نظر منتشر گردید. شما می توانید مطالب و راهنمای لازم برای نگارش محتوای همیشه سبز را در لینک های زیر مطالعه کنید:

محتوای همیشه سبز چیست
ده تکنیک نوشتن محتوای همیشه سبز برای وبسایت
هفت تکنیک زنده نگهداشتن محتوای خوب

امیدوارم سئوال شما را پاسخ داده باشیم.
پایدار باشید
Last edit: 1 سال 7 ماه قبل by easy.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: hesam

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.099 ثانیه

عضویت در خبرنامه پلکسا

در صورت تمایل ایمیل خود را وارد کنید و تازه های پلکسا را از طریق ایمیل دریافت کنید. خبرنامه الکسا هفته نامه بوده و حاوی جدیدترین مطالب و نشریات پلکسا است.

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.