× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

ساب دامنه و رتبه الکسا

بیشتر
2 سال 8 ماه قبل #4 توسط maral
سلام بر همه
سئوال من دو قسمته. اولا آیا امکان دارد الکسا بجای ترافیک دامنه اصلی از ترافیک ورودی ساب دامنه استفاده کند؟ توجه کنید که رتبه الکسای سایت من با تغییرات ترافیک ساب دامنه تغییر می کند نه منطبق با ترافیک دامنه اصلی. دوم: آیا ساب دامنه برای رتبه الکسای بهتر است یا ساب فولدر؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 8 ماه قبل #5 توسط easy
Replied by easy on topic ساب دامنه و رتبه الکسا
maral عزیز
اینکه الکسا بجای دامنه اصلی از ترافیک ساب دامنه استفاده کند تا حدودی بعید به نظر می رسد. وقتی از افزونه الکسا استفاده می کنید، برای ساب دامنه هم رتبه دامنه اصلی را نمایش می دهد. تیکتی با همین مضمون به ساپورت سنتر الکسا زدم. جوابش رو همینجا براتون پست می کنم.
در رابطه با سئوال دوم شما
این سئوال خیلی از وبمسترها است. جواب های ضد و نقیض زیادی در وب دیده می شود. اما یک مسئله اصل مسلم است. وقتی شما از ساب دامنه استفاده می کنید، بخصوص اگر از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا یا وردپرس استفاده کنید، ساب دامنه به یک کلیت متمایز و مستقل تبدیل می شود اما وقتی از ساب فلدر استفاده می کنید، هنوز مطالب شما به دامنه اصلی مرتبط است. در مجموع من خودم ساب دامنه را ترجیح می دهم، زیرا یک ساب دامنه متمایز با محتوای غنی به ارتقای رنک دامنه اصلی خیلی کمک می کند.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: maral

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
2 سال 7 ماه قبل #9 توسط maral
Replied by maral on topic ساب دامنه و رتبه الکسا
سلام
هنوز پاسخ الکسا در مورد ساب دامنه و دامنه اصلی دستتون نرسیده؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.095 ثانیه

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.