× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

فعال سازی یک افزونه برروی افزونه دیگر در قالب جوملا ؟

بیشتر
1 سال 1 ماه قبل #47 توسط xboby
سلام،

من یک قالب جوملائی را در لوکال نصب کرده ام که در آیتم منو های آن(صفحات مختلف آن) بر روی تصاویر و اسلاید های آن، پلاگین پاپ آپ

کی 2 نصب شده است و البته هسته اصلی قالب ؛ کی 2 است.

حالا می خواهم که افزونه ی؛ VJ zoom را که یک ماژول بزرگنمائی تصاویر است را نیز برروی آن تصاویر فعال کنم:

با توجه به اینکه برای فعال سازی افزونه ی؛ VJ zoom برروی پنجره پاپ آپ که خود یک پلاگین است، پلاگین دیگری هم ( VJ zoom ) اعمال شود،

نیازمند کدنویسی در قالب است؛

لطفا کد ها ی لازم و مسیر نوشتن آنها را برایم توضیح دهید و راهنمائی بفرمائید.

بسیار متشکرم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 1 ماه قبل - 1 سال 1 ماه قبل #49 توسط easy
Xboby عزیز
اگر درست متوجه شده باشم، ماژول VJ Zoom برای بزرگنمایی و افکت دادن به تصاویر و یا بخشی از آرتیکل ها است. بنابراین به کد نویسی خاصی نیاز نیست. از آنجایی که K2 فریم ورک پایه شما است، کافی است VJ Zoom را بصورت شورت کد اعمال کنید و عکس هایی که می خواهید افکت VJ Zoom را داشته باشند بجای آدرس تصویر، شورت کد VJ Zoom را درج کنید، همانند مثال زیر:
{vjzoom smallImage="images/small.jpg" bigImage="images/big.jpg" /}

در این شورت کد تصویر اول small.jpg عکس کوچک و big.jpg عکس بزرگ آن است که می خواهید درشتنمایی و افکت لنز و .... اعمال شود.
امیدوارم سئوال شما را درست متوجه شده باشیم و شورت کد پیشنهادی جواب سئوالتان باشد.
پایدار باشید
Last edit: 1 سال 1 ماه قبل by easy.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: xboby

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 1 ماه قبل #50 توسط xboby
از پاسختان بسیار متشکرم،
من شورت کدهائی که فرموده بودید را امتحان کردم و مستندات موجود در سایت VJ Tools راهم مطالعه کردم، (
vjtools.freshdesk.com/support/solutions/...s/9000042678-vj-zoom
)
ولی نتیجه ای نداشت:
چون در صفحه ی مثلا gallery از مجموعه ی fashion که مربوط به کامپوننت k2 است و کامپوننت کی2 ، فیچر پاپ آپ برای تصاویری که از طریق بخش؛ " محتوا" با ایجاد مطالب و اختصاص تصاویر به آن مطالب، افزوده و فعال می شود، وقتی که برای فعال سازی ماژول VJ zoom به بخش ماژول ها رجوع می کنید و در کادر های مربوط به؛ smallimage و bigimage ل، آن تصاویر را می نویسید،فیچر زوم بر روی آن تصاویری که با نظم و ترتیب در یک کادرقبلا با ایجاد مطلب در صفحه قرارگرفته شده اند و برروی آنها پاپ آپ با کی2 فعال شده،قرار نمی گیرند و فعال نمی شود و در عوض بصورت مبهم در پائین صفحه و نامرتب قرار می گیرند:
به همین دلیل کدنویسی برای اعمال و فعال سازی هردو افزونه پاپ آپ و زوم هر دو با هم و برروی تصاویر مذکور ، در جای مناسب و شاید در کامپوننت کی 2 ، ضروری است.

بسیار متشکرم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 1 ماه قبل #51 توسط easy
همانطور که مستحضر هستید زمان استفاده از شورت کد ماژول های جوملا بایستی بعد از کروشه باز (}) و قبل از کروشه بسته ({) یک فاصله (space) گذاشته شود. آیا این فاصله ها را رعایت کرده اید؟
معمولا شورت کد ماژول های نوشته شده برای جوملا جهت درج ویژگی های ماژول در سایر عناصر جوملا می باشد و با کمی تمرین و تغییر عمل می کند.
متاسفانه لوکال کار می کنید. اگر مشکل رفع نشد و سایت لایو شد، کردنشیال جوملا را ارسال بفرمایید تا گروه فنی برایتان اجرا کنند.
پایدار باشید
كاربر(ان) زير تشكر كردند: xboby

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.103 ثانیه

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.