× به انجمن پلکسا خوش آمدید!
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. سئوالات عمومی و فنی خود را بپرسید. در بحث ها مشارکت کنید و در اداره این انجمن به پلکسا کمک کنید.
تازه وارد عزیز خیر مقدم ما را بپذیرید و امیدواریم دوباره شما را ببینیم
پایدار باشید - پلکسا

صفحه لپ تاپ شکسته

بیشتر
1 سال 2 ماه قبل #46 توسط مرضی
صفحه لپ تاپ شکسته was created by مرضی
سلام صفحه لپ تاپم شکسته، ویندوز ۱۰ نصبه، با کابل hdmi به تلویزیون وصل کردم اما تلویزیون هیچ سیگنالی دریافت نمی کنه، مشکل کار کجاست؟ هاردم رو احتیاج دارم میشه کمک کنید لطفا

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
1 سال 1 ماه قبل #48 توسط easy
Replied by easy on topic صفحه لپ تاپ شکسته
مرضی عزیز
بابت تاخیر در پاسخگویی متاسفیم.
احتمالا هنوز خروجی گرافیک به نمایشگر لپ تاپ ارسال می شود که تلویزیون تصویر نمی دهد. کافی است شورت کات Win + p را بزنید تا پنجره Display Mode ویندوز 10 باز شده و فوکوس بگیرد. اینکار موجب می شود که با هر بار زدن این شورت کات و یک توقف چند ثانیه ای تصویر به یکی از نمایشگرها انتقال یابد. لازم نیست که حتما این پنجره را ببینید، با توجه به اینکه نمایشگر لپ تاپ خراب است. فقط شورت کات را بزنید و حدود 20 ثانیه صبر کنید. اگر تصویر به تلویزیون منتقل نشد، مجددا شورت کات را بزنید تا بین مدهای نمایش Single display یا Extended display یا Duplicate display ورق بخورد. یا حتی اگر پروژکتور به لپ تاپ متصل است، یکبار هم تصویر به پروژکتور منتقل می شود. توجه داشته باشید که این شورت کات در ویندوز 10 عمل می کند.
اگر از ویندوز 7 یا پایین تر استفاده می کنید بایستی از شورت کات Win + X استفاده کنید. یعنی همزمان دکمه WIn و X را بزنید.
پایدار باشید

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.102 ثانیه

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.