هفده تکنیک افزایش رتبه الکسا

الکسا، رتبه الکسا، طریقه بهبود رتبه الکسا، راه های افزایش رنکینگ الکسا، چرا رتبه الکسا کاهش می یابد؟ چرا رتبه الکسا به روز رسانی نمی شود؟ آیا می توان در کوتاه مدت رتبه الکسا را تقویت کرد؟ اینها همگی سئوالاتی است که به ذهن هر وبمستری می رسد و صاحبان سایت ها و بخصوص سایت های تبلیغ و فروشگاهی به شدت به آن علاقمند هستند. هفده تکنیک بهبود رنکینگ الکسا در سه بخش در اینجا بحث شده است.

روش های بهبود رتبه الکسا

الکسا سازمانی است که ترافیک سایت ها را با استفاده از ابزار و الگوریتم های مخصوص خود تحلیل می کند. الکسا از این داده ها رتبه سایت ها را مشخص کرده و جایگاهی برای هر سایت در صف سایت های در حال افزایش تعیین می کند. گرچه شیوه جمع آوری داده الکسا ممکن است سئوال برانگیز باشد، راه هایی برای افزایش رتبه الکسا و همچنین بهبود ترافیک سایت به طور کل، وجود دارد. در این بخش هفده تکنیک افزایش رتبه الکسا بحث می شود. این تکنیک ها در سه گروه زیر تقسیم بندی شده اند.:

الکسا اینترنت

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا