راهنمای افزایش رتبه الکسای وبسایت

راهنمای افزایش رتبه الکسای وبسایت

رتبه الکسا چطور ارتقاء می یابد؟ این سئوالی است که زیاد پرسیده می شود. همه می دانیم که اهمیت این رتبه برای ما و سایتمان چیست. به عنوان یک اندازه و سنجش عمومی رتبه الکسا به آگهی دهندگان، بازاریاب ها، سرمایه گذاران و شرکای تجاری می گوید که عملکرد وبسایت چگونه است و آیا وبسایت ارزش سرمایه گذاری دارد یا نه. به همین دلیل بیشتر وبمسترها و صاحبان وبسایت ها به دنبال ارتقای رتبه الکسای خود هستند. مطالب زیادی مورد تاریخچه و معرفی الکسا عرضه شد. در اینجا لیستی از اقداماتی که هر وبمستر می تواند برای بهبود رتبه الکسای وبسایت خود انجام دهد، آمده است.

تاکتیک های مختلفی وجود دارد که به بهبود و افزایش رتبه الکسا کمک می کند، از جمله:

  • تولید محتوای جالب، مورد نیاز مخاطبان و اورجینال: ایجاد محتوایی به روز و اورجینال که مخاطبان وبسایت های همکار و خود شما بدنبال آن هستند، بهترین تکنیک برای بهبود رتبه الکسا به طور خاص و رتبه سئو سایت به طور کل است.
  • بدست آوردن لینک از سایت های معتبر و مرتبط: بک لینک یکی از ملزومات رتبه بهتر الکسا و ظاهر شدن در صفحه نتیجه موتورهای جستجوگر مثل گوگل است. بک لینک بایستی از سایت های معتبر و شناخته شده باشد و همچنین در حوزه عملکرد و محتوای وبسایت شما باشد.
  • ایجاد لینک های داخلی مناسب و متعادل: علاوه بر بک لینک یا لینک ورودی، لینک های داخلی سایت نیز بایستی مناسب و متعادل باشند. نه زیاد و نه کم. دارای ساختار و جریان منطقی بین محتوای سایت.
  • استفاده از واژه های کلیدی جذاب ترافیک: کلمات کلیدی حوزه محتوای خود و رقبای خود را بررسی کرده و سایت خود را از نظر واژه های کلیدی پر ترافیک و دارای امتیاز سختی مناسب بهینه کنید.
  • بررسی و شناخت راهبردهای بازاریابی رقبا: با استفاده از ابزارهای موجود رقبای خود را تحلیل کرده و استراتژی های موفق آنها را بشناسید و طبق آن برنامه ریزی کنید.
  • پیروی از عملکرد بهتر سئو: از عملکرد برتر سئو در وبسایت خود پیروی کنید از قبیل درج واژه های کلیدی، شرح متا، عنوان جستجوگر، به روزرسانی مطالب، ایجاد امکان اشتراک مطالب

همه تکنیک های فوق به نوعی علاوه بر بهبود رتبه الکسا، موجب بهبود رتبه سئو وبسایت و میزان ظهور کلمات کلیدی و لینک سایت در صفحه جستجوی موتورهای جستجوگر اصلی مثل گوگل می شود. می توانید نتیجه این مطلب را در داسویر 5 انگشت سئو و درج کلمات کلیدی بخوانید.

الکسا اینترنت

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا